קליקי:זכויות יוצרים

מתוך קליקי, מיקרופדיה חופשית לאמנות הצילום.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אנא שימו לב שהחל מיוני 2009, כל תרומת מאמר (מלל) לקליקי מתפרסמת תחת רשיון חדש!

עד יוני התפרסמו המאמרים תחת הרשיון הציבורי של GNU. עכב בעיות ב-GFDL, לא השתמשנו בו בעת הקמת האתר, אולם מאז הפכו רשיונות קריאייטיב קומונז לפופולאריים וידועים יותר ולאחרונה החלפת רישיון הויקיפדיה נתן דחיפה נוספת. פתחתי את העניין לדיון כאן אך לא התקבלו התנגדויות מיוחדות. אני מכריז בזאת שהחל מיוני 2009, כל התרומות לקליקי יהיו תחת רשיון CC-SA (ייחוס-שיתוף זהה 3.0 לא מותאם) התואם לזה של הויקיפדיה, וכל המאמרים הקיימים שנתרמו לפני כן יהיו זמינים תחת רשיון כפול.

אם אינך רוצה שעבודתך תהיה זמינה לעריכה על ידי אחרים, ותופץ לעיני כל, אל תפרסם/י אותה פה. כמו-כן, את/ה מבטיח/ה לנו כי את/ה כתבת את הטקסט הזה בעצמך, או העתקת אותו ממקור שאינו מוגן על-ידי זכויות יוצרים. אל תעשו שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!

יוצאי דופן הן התמונות המפורסמות באתר במאמרים השונים. אם לא מצוין במפורש בדף תיאור התמונה כי היא מוגשת תחת רשיון חופשי, התמונה היא תחת הגנה מלאה של זכויות היוצרים ותפורסם באתר אך ורק בהסכמתו של בעל זכויות היוצרים. ברור לי שיש כאן בעיה של השגת זכויות פרסום על תמונות של צלמים ידועים כדי לכתוב עליהם מאמרים אבל אנו כצלמים נכבד את לשון החוק. אם הזכרתם במאמר את תמונותיו של צלם כלשהוא, ניתן לתת לינק אל עבודותיו, אך לא להעלות לאתר עותק שלהן.

לשאלות אנא פנו לדף השיחה.

בתודה, עירא.